W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Państwa zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Nasz zespół

Daro

Założyciel

Darek
Specjalność - wszystkie kierunki

Stworzył MotoBooking.pl z pasji do motocykli i podróży. Pierwszy raz na Bałkanach w 1997 roku. Do roku 2022 był prowadzącym wszystkie kierunki. Mówią o nim że jest perfekcjonistą. Wszystko co robi musi być dopieszczone i zapięte na ostatni guzik. 

Jeździ dynamicznie. 

Sylwia

Prowadząca

Sylwia
Specjalność - Kraje bałkańskie, Korsyka

Pomimo młodego wieku zdobyła ogromne doświadczenie prowadząc grupy w wyprawach z MotoBooking, oraz w licznych szkoleniach na torze i w miejscach gdzie brakuje asfaltu. Od kilku lat pracuje przy organizacji imprez nie tylko z MotoBooking. Dusza towarzystwa. Z jej twarzy nigdy nie znika uśmiech.

Jeździ rozważnie lecz nie będziesz się nudził. 

Agnieszka

Prowadząca

Agnieszka
Specjalność - Alpy, Albania

Ilością ukończonych szkoleń motocyklowych przebija resztę naszego zespołu razem wziętą, co bezpośrednio przełożyło się na jej umiejętności. Mówi o sobie, że motocyklowa pasja towarzyszy jej od dziecka. Bardzo pomocna i bezinteresowna  

Jeździ.... spróbuj jej dotrzymać tempa

Artur

Prowadzący

Artur
Specjalność - Norwegia, Kraje Bałkańskie

Jest z nami od początku istnienia MotoBooking  Jego pasja to przywracanie naprawdę starych samochodów do stanu fabrycznego i nurkowanie. No i oczywiście jazda na motocyklu. Żywiołowy i spontaniczny.

Jeździ równo

Jacek

Prowadzący

Jacek
Specjalność - Alpy, Kraje Bałkańskie

Przejechał z nami najwięcej kilometrów. Specjalista dróg asfaltowych. Kręte drogi asfaltowe powodują u niego znaczne ożywienie. Doskonały prowadzący. Można na nim polegać.

Jeździ równo i dynamicznie

Piotr

Prowadzący

Piotr
Specjalność - Rumunia, Bałkany

Oprócz turystyki szosowej lubi, drogi szutrowe, bezdroża i tory crossowe na których ma duże osiągnięcia jako zawodnik. Jego wiedzy i doświadczenie w temacie prowadzenia dwóch kółek nie da się przecenić. Uśmiechnięty i zawsze pozytywny.

Jeździ perfekcyjnie.