Trochę o nas

 

Miejsca w które Was chcemy zabrać to sprawdzone lokalizacje głównie na Bałkanach choć nie tylko.  Łączymy jazdę motocyklem z odwiedzaniem atrakcji turystycznych oraz poznawaniem mniej uczęszczanych szlaków jednocześnie nie stroniąc od wypoczynku czyli poprostu "nicnierobienia" w postaci leżenia plackiem na ciepłej plaży. Nie ważne czy jeździsz turystykiem, ścigiem, choperem czy maxiskuterem. Jeżeli Twoją pasją są podróże to jest miejsce dla Ciebie. Naszym celem jest zapewnienie Wam czystej przyjemności z podróżowania oraz dostarczenie niezapomnianych chwil i wspomnień, które pozostaną z Wami na zawsze.

Tempo naszej wyprawy jest zróżnicowane. Pozwoli Wam zwiedzić maksymalnie dużo najciekawszych miejsc, ale równocześnie odpocząć. Pragniemy by wyjazd nie kojarzył Wam się ze zmęczeniem i stresem. To mają być udane i miło wspominane wakacje.

Ceny porównywalne z wyjazdem nad Polskie morze. Przy czym wspominienia, wrażenia, atmosfera i pogoda nieporównywalne. Bazując na naszym doświadczeniu oraz kontaktach z poprzednich podróży staramy się zapewnić dobrą jakość za przyzwoitą cenę

Ilość osób preferowana na jeden wyjazd to 8 - 10 (optymalnie 8 z opiekunem. 6 osób to minimum organizacyjne) przy czym ilość motocykli wraz z opiekunem grupy nie może przekroczyć 10.

Prędkości przelotowe są osiągalne przez każdy motocykl czy też maxiskuter o pojemności powyżej 500ccm i wynoszą z reguły
- obszar zabudowany 50-70 km/h*
- poza obszarem zabudowanym 80-120 km/h*
- autostrady i dwujezdniowe drogi szybkiego ruchu 110-150 km/h*
Oczywiście prędkość z jaką się poruszamy podczas poszczególnych wypraw zależy od składu grupy. Nie dla każdego motocykla jazda z prędkością 150 km/h to komfortowe rozwiązanie.

Zakwaterowanie to pokoje 1, 2 lub 3 osobowe z dostępem do łazienki w hotelach, pensjonatach, domach gościnnych lub kempingach w standarcie dwu i trzygwiazdkowym z wyżywieniem przy czym szczegóły wyżywienia dostępne w szczegółach wyprawy.

Jesteśmy legalnie działającym biurem podróży posiadającym wszystkie wymagane zezwolenia oraz gwarancje ubezpieczeniowe.
Nasz NIP. 6443183439
Nasz numer ewidencyjny: 22691
Nasz numer wpisu do rejestru: 1394
Kliknij tu i sprawdź nas

* nie łamiemy miejscowych przepisów ruchu drogowego

CookiesAccept mobile

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Państwa zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem